رستوران های پوکت

آشپزخانه تایلندی خود یکی از بزرگ‌ترین صادر کننده‌های کشور است و هیچ چیز بطور طبیعی قابل مقایسه با چیزهای اصیل نیست! چرا یک فنجان از Tom Yam Goong (سوپ میگوی تند) را امتحان نمی‌کنید یا شاید Gaeng Phed Yang (اردک سرخ شده در ادویه کاری قرمز) به مزاج‌تان بیشتر خوشایند است؟
بسیاری از رستوران‌ها در شهرهای تفریحی مثل  ترکیبی از غذاهای تایلندی و غربی را دارند. غذاهای چینی به آسانی در بسیاری از رستوران‌ها در تفریح‌گاه‌ها قابل تهیه هستند و انواع متعددی از اماکن عربی و هندی وجود دارد که در آنها بویژه انواع خاص غذاها سرو می‌شود.


Night Food Market Night Food Market
برای مثال، برای غذای تایلندی معطر پخته شده، یک مکان عالی برای رفتن، Night Food Market در Rat-U-Thit است. اینجا همواره باز است و انتخاب‌های متعددی در آن وجود دارد. به هر یک از منوها برای دیدن آنچه که شما را جذب می‌کند نگاه کنید!
تیم فروش در خیابان شما را به داخل رستوران خود می‌کشانند اما شاید بهتر باشد که به هر یک نگاهی بیاندازید و پس برگردید و سراغ بهترین بروید. ماهی محصول اصلی در بازار آن است.
نشانی: Rat-U-Thit Road, opposite the Paradise Complex
تلفن:  345733 76 (0) 66+

Aloha Villa Aloha Villa
یک هتل و رستوران که در جاده Rat-U-Thit واقع شده است. Aloha Villa یک مکان تمیز و خوش ساخت است که غذاهای تایلندی، غربی و چینی را سرو می‌کند.
نشانی: 14/2 Rat-U-This Road, Patong
تلفن: 733 345 76 (0) 66+
نقشه: www.v3.reservation-system.net

Molly Malone’s Molly Malone’s
اینجا یک بار ایرلندی بازسازی شده است. مبلمان راحت و اصیل اینجا را به مکانی مورد علاقه برای خارجی‌هایی مبدل کرده است که می‌خواهند خستگی خود را با برنج و رشته ماکارونی از تن بدر کنند، یا برای هر کسی که در جستجوی غذای انگلیسی/ایرلندی است. موزیک زنده از ساعت 22 هر شب آغاز می‌شود.
نشانی: 94 Thaweewong Road, (the beach front road), Patong
تلفن: 711 292 76 (0) 66+
نقشه: www.mollymalonesphuket.com/location_map

Jasmine Seafood Retaurant jasmine-sign
اینجا یک رستوران کامل از نوع فروشگاه خیابانی در مرکز پاتونگ است. شما سبد ماهی خود را انتخاب می‌کنید و این سبد شامل میگو، ماهی Squid، خرچنگ دریایی و صدف‌های دو کپه‌ای خواهد بود که همگی پخته شده هستند.
نشانی: Sugar Palm Resort, 20/10 Kata Rd, Kata Beach ,(اabout 30 minutes drive from Patong)
تلفن: 404 284 76 (0) 66+
نقشه: www.sugarpalmphuket.com/location

Kan-Eang Seafood Restaurant Kan-Eang Seafood Restaurant
اینجا یک رستوران ویژه جهت صرف خوراکهای دریایی است. رستوران Kan-Eang از خلیج Chalang به شهر پوکت نزدیک‌تر است و خوراکهای تایلندی را سرو می‌کند. منوی رستوران بسیار متنوع بوده و شامل خوراکهایی مانند؛ خرچنگ، اردک، انواع ماهی، صدف، میگو، شاه میگو و … است.
قیمت: قیمت خوراکها از 30 تا 300 بات است.
نشانی: 9/3 Chofa Rd, Chalong Bay, Phuket
تلفن: 323 381 76 (0) 66+