مراکز خرید در پوکت

مراکز خرید در پوکت:

جانگ سیلون : jungceylon shopping mall

یک مرکز خرید زیبا و مواد غذایی بسیار عالی و با قیمت مناسب.
برای خرید در یک روز بارانی عالی  است، هرچیزی که شما نیاز دارید در این مرکز خرید پیدا می شود.
حتی اگر دو روز مداوم به آنجا بروید  اصلا احساس بی حوصله به شما دست نمی دهد البته با وجود انجام ماساژ ماهی در داخل بازار.
بازدید از دفتر گردشگران. آنها کارت تخفیف توریستی ویژه به شما ارائه می دهند و ممکن است یک هدیه ویژه برای شما داشته باشند.

پوکت ویکند مارکت :phuket weekend market talad tairod

بازار های آخر هفته پوکت یک بازار بزرگ شب استراتژیک عبور جاده Chaofa شرق و غرب Chaofa واقع شده است. به عنوان  بازار های آخر هفته پوکت ،بازار های آخر هفته نکا ، و تنوع بازار ، Chaofa معرفی کرده که  Talad Tairodنام تایلندی برای بازار است.بازار های آخر هفته پوکت شلوغ، گرم و سرگرم کننده است. داخل بازار پیچ و خم کج و معوج است، و ممکن است برای ساعت ها به راه رفتن و همه چیز که  بازار های آخر هفته ارائه می دهد را ببینید.
شما هر چیزی که لازم داشته باشید را در بازار آخرهفته پیدا می کنید. از لباس، کفش، طلا و جواهر وجود دارد، همچنین آرایش دی وی دی و سی دی، لوازم جانبی، اسباب بازی، و پایه،  خرت و پرت های عامیانه.
بازار های آخر هفته  احتمالا بهترین مکان در جزیره و نمونه ی طیف گسترده ای از غذاهای تایلندی و مورد علاقه، غذاهای محلی است. تقریبا همه چیز در دسترس است.

  فستیوال پوکت:central fastivel phuket

سینمای فوق العاده، تعداد زیادی رستوران خوب ومغازهای خرید، بیشتر مردم انگلیسی صحبت می کنند.

پارکینگ عالی وراحت به آنجا می رسید. مغازهای مارک دار منطقه دارای پارک ماشین وموتور است. رستوران هاو فرهنگ های مختلف . فروشگاههای مواد غذایی زیبا و تمییز بزرگ وجود دارد.سینما، نوار سالاد،  غذاهای تایلندی، رستوران ژاپنی، لباس کتاب، سالن آرایش و زیبایی، کنده کاری، بازار فوق العاده، بستنی، کافی شاپ، I.T. و برق، اسباب بازی، هدیه، کتاب فروشی، بانک ها، پارکینگ برای دوچرخه، دوچرخه، موتور، ماشین، shabu دیگ داغ، پیتزا، رشته فرنگی، ظروف آشپزخانه،  صحنه و لباس، لباس ورزشی، کفش ورزشی، کفش، کیف، لوازم جانبی، جواهرات، به صورت کلی وجزیی وجود دارد.

پوکت واکینگ استیریت :phuket walking street 

این بازار هفته ایی یکبار بعدازظهرها روزهای یکشنبه باز است. بوتیکهای کمی بزرگ، منطقه ی زیبا، بازار برخی از موارد منحصر به فرد به  فروش می رساند. فقط کافیه یکبار به این بازار سر بزنید تا کاملا شیفته آن شوید . همه چیز تمیز ، فروشندگان مودب و دوستانه . مواد غذایی کاملا خوشمزه است. بازار خیلی خوبی برای پیدا کردن چیزهای کمی متفاوت و چیزهای توریستی معمول در تایلند است.  دراین بازار برخی از وسایل دست ساز، موسیقی خوب، فضای بزرگ و برخی از مواد غذایی فوق العاده در بخش قدیمی شهر که در آن معماری حفظ شده است را می توان پیدا کرد.

بانزان مارکت:banzaan market
بهترین مکان برای پیدا کردن ماهی تازه و خوشمزه و غذاهای دریایی حتی اگر کمی گرانتر ازبقیه جاها باشد.

غذاهای دریایی پخته ، گوشت، شیرینی و نوشیدنی. راه رفتن در اطراف و مزه  کردن چیزهای مختلف از مکان های مختلف، بسیار جذاب است و تقریبا همه چیز خوشمزه است.همه غذاهای دریایی در اینجا بسیار تازه است. مهمتر از  همه فروش مواد  غذاهای دریایی هستند که  قیمت آنها ذکر شده است. شما هم می توانید با آنها معامله کنید. فروشندگان در این بازار صادق هستند.

صنایع دستی شهر پوکت :phuket old town handi craft shops

مرکز صنایع دستی و سوغات خرید در پوکت است خرید ساحل پاتونگ و خیابان های اصلی و sois کوچک با ، مغازه های چرم، جواهرات، و آماده برای پوشیدن، بوتیک لباس است. بازار قدیمی شهر پوکت در روزهای سه شنبه 4:30-11:00 بازارOTOP (پشت مرکز خرید Jungceylon) رابینسون، پاتونگ، بازار قطعا ارزان تر است. مردم محلی همه مغازه ها.از ساحل  Patong  فقط حدود 400 بات برای گرفتن یک تاکسی به بازارهای شهر قدیمی پوکت نیاز دارید

شهر قدیمی پوکت  بهشت خریداران است. خیابان های تاریخی رنگارنگ جذاب، مغازه های منحصر به فرد که برای نسل عامل بسته بندی شده، فروش همه چیز از لباس با کیفیت بالا، کتاب دست دوم به نام تجاری دوچرخه های جدید و عتیقه جات قدیمی  آثار هنری جدید. علاوه بر این، کل منطقه  تقریبا به طور کامل عاری از هر گونه  نام تجاری بزرگ و یا فروشگاه های زنجیره ای است، دیدن از این مکان یک تجربه واقعا منحصر به فرد است.

جیم تامپسون: jim thompson

 جیم تامپسون یک نساجی صادراتی تایلندی شناخته شده با چندین شعبه در سراسر کشور است. تامسون یک تاجر آمریکایی بودکه به طرز مرموزی در ارتفاعات مالزی در سال 1967 ناپدید شد، تقریبا به تنهایی صنعت ابریشم تایلندی پس از جنگ جهانی دوم به عنوان میراث او زنده ماند، در قالب پارچه های رنگارنگ و مغازه ابریشم و بوتیک ها می باشد، بخشی برخی تجار برای بازدید این فروشگاه وخرید از آن به تایلند می آیند. خروجی جیم تامپسون در جشنواره مرکزی است در کنار استارباکس در طبقه همکف واقع شده است. این فروشگاه بزرگ مطبوع و به خوبی روشن با  پانسمان و صفحه نمایش ترتیبات جذاب است

ساعات کار: 9:30 – 22:00

آدرس: طبقه همکف مرکزی جشنواره پوکت

تلفن: 076 249 615 (6)

 کارون بازار: karon bazaar

کارون بازار (خرید فروش کارون پلازا) بزرگ، تحت پوشش بازار، مرکز خرید در منطقه مرکزی ساحل کارون در سواحل غرب جزیره پوکت، بین خیابان Woraburi پوکت توچال و Moenvenpick توچال،. مساحت منطقه 6،000sqm است، شماهمه چیز هایی که نیازدارید رو میتونید پیدا کنید . بازار هر روز از ساعت 10:00 تا اواخر شب باز است، هدف مسافران وگردشگران یک فرصت بزرگ برای قدم زدن در شب است. حتی اگر قصد خرید نداشته باشید.

در کارون بازار اقلام مرتبط به لباس و مد  موجود هست. هر نوع مشتری می تواند یک تی شرت در اینجا با توجه به سلیقه و شخصیت خود را پیدا کنید.  و همه مارک های معروف بین المللی (هر چند بدون گواهی صحت) در دسترس هستند.

پرمیوم اوت لت پوکت:premium out let phuket

تعدادی مغازه  ولی نه خیلی زیاد، قیمت ها به طور عمده است، از فروشگاه هایی که اجناس خود را صادر می کنند  یک فروشگاه ورزشی بزرگ و همچنین فروشگاه ایی با قیمت مناسب، و لباس های مارک دار وجود دارد  

ساعات کار: روزانه از 10:00-21:00

محل سکونت: جاده دور زدن  (با نام مستعار Chalearmprakiet از Ror 9 جاده) جندین شعبه در سراسر کشور از جمله پاتایا، چا آم ، خو یای، کرابی، سامویی دارند.

تلفن: +66 (0) 76 350 500