هتل های 3 ستاره پوکت

pj patong hotel

هتل 3 دقیقه با ساحل فاصله دارد.  پی جی پاتونگ اتاق های مقرون به صرفه با Wi-Fi و مبلمان مدرن رایگان ارائه می دهد.  یک پیاده روی 15 دقیقه ایی پرازجنب و جوش تا ساحل پاتونگ، تا مرکز خرید Jungceylon پنج دقیقه پیاده روی  دارد.

از ویژگی های بارز هتل بالکن خصوصی مشرف به خیابان پاتونگ است، اتاق مطبوع در پی جی پاتونگ با مبلمان مدرن چوب تیره و تلویزیون کابلی نصب شده است. یخچال دراتاق های محل استقرار در دسترس هستند.

سفر باتور در سراسر پوکت به راحتی و خدمات ارائه شده قابل دسترسی هستند. اموال واشیا گرانقیمت خود را با خیال راحت می توانید به میز 24 ساعته پذیرش تحویل دهید.

محل اقامت خود با یک پیاده روی 15 دقیقه ای از خرید و غذا خوردن گزینه های متعدد اطراف ساحل پاتونگ هستند.. از فرودگاه بین الملی پوکت 45 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

 

THE NATURAL RESORT:
این هتل تا ساحل 8 دقیقه فاصله دارد.  توسط باغ صلح آمیز گرمسیری احاطه شده ، توچال طبیعی است. تنها یک پیاده روی 5 دقیقه ایی تا ساحل پاتونگ، خدمات شاتل رایگان ارائه می شود.  یک استخر در فضای باز، رستوران تایلندی و اتاق با بالکن ارائه میدهد.

رانندگی  15 دقیقه ایی تابازار Jungceylon و یک رانندگی 45 دقیقه ایی تافرودگاه بین المللی پوکت دارد. یک قایق موتوری 2 ساعت تا جزیره فی فی فاصله دارد

از ویژگی های بارزهتل  طبقه کاشی سرد و چوب نور، اتاق مطبوع در توچال طبیعی با یک حمام اختصاصی با دوش مجهز شده است. در اتاق خدمات مینی بار و تلویزیون کابلی دارد.

Wi-Fi رایگان در لابی شیک هتل ارائه شده است. مهمان می تواند توجال  طبیعی خدمات ماساژ را داشته باشند

رستوران هتل در خدمت علاقه مندان به غذاهای محلی و بین المللی در یک محیط باز هوا آرام است.

 
BARAMEE HIP:

12 دقیقه تا ساحل فاصله دارد.  واقع در منطقه پاتونگ پوکت است، هتل Baramee هیپ اتاق با تلویزیون کابلی فراهم می کند. خدمات هتل یک رستوران در سایت، پارکینگ رایگان و یک اتوبوس شاتل رایگان به مرکز خرید Jungceylon و ساحل Patong

از ویژگی های هتل Baramee هیپ  مبلمان رنگارنگ. هر اتاق مطبوع دارای یک بالکن، مینی بار و حمام اختصاصی دارد.

مسافران می توانند به راحتی از داشتن یک میز تور برای برنامه سفر لذت ببرید. موتورسیکلت و اتومبیل برای اجاره در دسترس هستند.

غذاهای تایلندی و غربی در رستوران Baramee آماده است . صبحانه به سبک آمریکایی ارائه می شود .

واقع در نزدیکی مغازه های مختلف، رستوران ها و رسانه های سرگرمی می باشد.

EASTIN EASY PHUKET
هتل با ساحل 6 دقیقه فاصله دارد. مسافران می توانند از رستورانهای نزدیک ساحل پاتونگ لذت ببرند.

تمام اتاق ها دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای است. برخی از ویژگی های واحدهای یک منطقه صندلی ها برای استراحت بعد از یک روز شلوغ. هر اتاق دارای حمام خصوصی. برای راحتی شما، لوازم آرایش رایگان و سشوار و ویژگی های  هتل وای فای رایگان در سراسر ملک به شما خواهد بود.

یک میز 24 ساعته  در اموال وجود دارد.

800 متر از مرکز خرید Jungceylon نخست  پاتونگ است، در حالی که پوکت سیمون کاباره 800 متر ازهتل دور است. نزدیکترین فرودگاه پوکت فرودگاه بین المللی، 25 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

IBIS PATONG HOTEL

 هتل 5 دقیقه تا ساحل پاتونگ فاصله دارد. هتل ایبیس پاتونگ پوکت  در بخش ساکت تر از پاتونگ واقع شده است، اما هنوز هم یک پیاده روی 10 دقیقه ای تا خیابان بنگلا  و 5 دقیقه تا ساحل پاتونگ فاصله دارد.ایبیس پاتونگ پوکت زمان سرگرم کننده برای تمام سنین ارائه می دهد ، با یک استخر بزرگ و یک برنامه سرگرمی. اجاره دوچرخه برای دیدن محلی، و یا استفاده از تسهیلات اجاره اتومبیل برای سفرهای طولانی.استراحت در اتاق مدرن و شیک، و سپس برای خرید این نزدیکی ها است.
 ایبیس پاتونگ نزدیک ساحل وشب زنده داری های ساحل است ولی نه چندان نزدیک که سروصدا شما رو اذیت کند.تحت تاثیر رستوران تایلندی توسط سبک های تاپاس قرار می گیرید. ترکیب عطر و طعم و سفارش یک وعده غذایی .  نوشیدنی و تنقلات در 24 ساعت شبانه روز در دسترس است.

THE AIM PATONG

هتل با ساحل پاتونگ 6 دقیقه فاصله دارد.  3 دقیقه پیاده روی تا مرکز خرید Jungceylon،  هتل ایم پاتونگ رایگان Wi-Fi در سراسر ملک ارائه می دهد. مباهات یک استخر در فضای باز، هتل  لوازم آرایش رایگان و ذخیره سازی به چمدان رایگان فراهم می کند.

این هتل یک پیاده روی 10 دقیقه به Patong ساحل دارد.  تاساحل کارون یک رانندگی 8 دقیقه ای دارد.، در حالی که ساحل کاتا را می توان 15 دقیقه ایی با ماشین پیمود . 50 دقیقه تا فرودگاه بین الملی پوکت فاصله دارد.
مجهز به بالکن،ویژگی های هر اتاق استاندارد تلویزیون کابلی صفحه تخت، یخچال وصندوق امانات است. امکانات دوش در حمام اختصاصی گنجانده شده است.

کارکنان پذیرش 24 ساعته می تواند به درخواست مهمانان پاسخ دهند.. ترتیبات سفر را می توان در میز تورانجام داد. برای راحتی مسافرین هتل در سایت یک ماشین آسانسور و پول نقد. رختشویی و شاتل خدمات نیز در دسترس مسافران فراهم می کند

رستوران های محلی را می توان در 3 دقیقه پیاده از هتل طی کرد.