هتل های 4 ستاره پوکت

ASHLEE PLAZA: اشلی پلازا

هتل 8 دقیقه پیاده با ساحل پاتونگ فاصله دارد.

هتل اشلی پلازا پاتونگ و آبگرم، استخر پشت بام با SUNDECKS و وای فای رایگان برخوردار است.

این هتل به ساحل پاتونگ ، مرکز خرید Jungceylon و خیابان بنگلا نزدیک است

اتاق های زیبا همه با یک بالکن خصوصی و مبلمان مدرنطراحی شده .همه اتاق ها مجهز به تلویزیون 32 اینچ صفحه تخت، مینی بار و گاوصندوق شخصی است.

هتل اشلی پلازا پاتونگ 2 دقیقه پیادهروی از بازار شب و 5 دقیقه از ساحل  فاصله دارد. تا فرودگاه بین المللی پوکت است یک رانندگی 45 دقیقه ایی دارد.

ایستگاه کامپیوتر در لابی وجود دارد. این هتل همچنین دارای پارکینگ رایگان است.

رستوران هتل در خدمت غذاهای بین المللی و تایلندی. همچنین یک کافه  بستنی، شیرینی و سالاد، و همچنین به عنوان یک سالن نوار وجود دارد.

ROYAL PARADISE: رویال پارادایس

این هتل در امتداد ساحل پاتونگ قرار گرفته است،

هتل بهشت رویال و آبگرم یک پیاده روی 5 دقیقه  تافروشگاه Jungceylon است. 

ویژگی هتل : یک استخر در فضای باز، 4 رستوران و پارکینگ رایگان دارد. دسترسی به وای فای.

هتل بهشت رویال  300 متر است. 10 کیلومتراز شب زنده داری خیابان بنگلا  فاصله دارد همچنین از  Fantasea پوکت و مرکز خرید فستیوال مرکزی.

از ویژگی های اتاق های زیبا در رویال بهشت، تزئین در سایه آرام درختان،مبلمان چوب کلاسیک و  صندلی راحت است.  از بالکن برخی اتاق ها منظره خصوصی از استخر یا باغ هتل را دارد.

برای مسافران یک منو از ماساژ وبدن درمانی وجود دارد. روش دیگر، لذت بردن واستفاده از استخر آبگرم و امکانات سونا پس از ورزش در مرکز تناسب اندام هتل است.

غذاخوری در رویال بهشت شامل بوفه بین المللی دلچسب در نارگیل قهوه خانه. ناهار خوری خوب چینی در رویال آشپزخانه، فراهم کرده است که منظره پانوراما از خلیج پاتونگ در دسترس است.

HYATT PALACE: حیات پلاس

هتل در ساحل پاتونگ قرار دارد،

 باورزشگاه بوکس پاتونگ 1.2 کیلومترفاصله دارد.هتل  Patong دارای یک استخر در فضای باز در طول سال و تراس. مسافرمی تواند در سایت لذت ببرد.

اتاق با یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابل آماده است. واحدهای خاص شامل یک منطقه صندلی که در آن شما می توانید استراحت کنید.

هر اتاق دارای حمام خصوصی. افزودنیهای پیشنهاد شده مانندلوازم آرایش رایگان و سشوار هستند. ویژگی های هتل وای فای رایگان در سراسرهتل است.

سالن ورزشی، استخر هم امکانات دیگر هتل هستند.
مرکز خرید Junceylon  وخیابان بنگلا، که هر دو  2 کیلومتر از هتل فاصله دارند.

فرودگاه بین المللی پوکت 22 کیلومتر از هتل فاصله دارد.

CENTRA ASHLEE: سنترا اشلی

هتل 5 دقیقه با ساحل پاتونگ فاصله دارد.

مشرف به دریای آندامان، هتل اشلی ایده آل در نزدیکی مناطق خرید و ناهار خوری واقع شده است. این هتل وای فای رایگان و  یک استخر شنا پشت بام با یک نوار سالنی ارائه می دهد.

هتل اشلی  در قلب شهر پاتونگ ، فقط یک پیاده روی 5 دقیقه تا ساحل پاتونگ  و یک پیاده روی 10 دقیقه ای از منطقه شبانه خیابان بنگلا در  شهر پوکت است  تا فرودگاه 25 دقیقه با ماشین فاصله دارد.

دکور اتاق رنگارنگ گرم و کف کاشی دارد.. با بالکن خصوصی . امکانات عبارتند از یک تلویزیون صفحه تخت، گاوصندوق و مینی بار.

مهمان می تواند در استخر آبگرم استراحت کند ویا از سالن ورزشی هتل استفاده نماید. . این هتل نیز یک اتاق بخار. یک میز اطلاعات تور ارائه می دهد.

رستوران مخلوط و کافه  در خدمت غذاهای محلی، آسیایی و بین المللی است.  پشت بام هتل اسنک و تنقلات همراه با نمایش های دیدنی غروب را ارائه می دهد.

DEEVANA PLAZA PATONG: دوانا پلازا
هتل 5 دقیقه با ساحل فاصله دارد. 

دوانا پلازا پوکت، کمتر از 1 کیلومتر ازخیابان معروف بنگلا وبازار Jungceylon فاصله دارد. خدمات هتل خدمات هتل آبگرم و 2 استخر آبگرم در فضای باز. پنج گزینه های ناهار خوری برجسته شده است.

Deevana پلازا پوکت 5 دقیقه با پای پیاده تا ساحل پاتونگ  است. این یک پیاده روی 15 دقیقه ای از مرکز خرید Jungceylon است. خلیخ Phromthep کیپ 30 کیلومتر با هتل فاصله دارد.

اتاق های مدرن در Deevana پلازا پوکت از ویژگی های هتل است. بالکن خصوصی مشرف به استخر و یا شهر پوکت است. امکانات اتاق شامل تلویزیون های صفحه تخت کابل و چای / قهوه ساز.

مسافران می توانند در مرکز تناسب اندام، کار و یا از یک جلسه سونا آرامش بخش و یا ماساژ ماساژ حاملگی در آبگرم لذت بردنند . استخر جداگانه مخصوص کودکان و باشگاه بچه برای آنهایی لازم دارند

رستوران غذاهای بین المللی هر دو گزینه های ناهار خوری در محیط داخلی و فضای باز ارائه می دهد. نوشیدنی در نوار لابی و استخر نوار در دسترس هستند.

DUANGJITT RESORT: دوآنجیت ریزورت

هتل 3 دقیقه با ساحل پاتونگ فاصله دارد. توچال و اسپا Duangjitt در ساحل Patong پوکت واقع شده است. هتل دارای 3 استخر در فضای باز، 2 رستوران و آبگرم است.

اتاق استاندارد در Duangjitt توچال دارای بالکن خصوصی و حمام اختصاصی است، هر اتاق دارای تلویزیون ماهواره ای، صندوق امانات، و چای / قهوه ساز.  یک تلویزیون صفحه تخت و یا یک وان حمام دارد.

مساحت هتل 4800 متر مربع است، ویژگی های هتل آبگرم، حمام آبگرم، سونا، و ویلاهای آبگرم. نمایش باغ همراه با تمرینات  تناسب اندام درسالن ورزشی هتل.تورهای تفریحی پوکت در هتل ست می شود، صرافی، و خدمات خشکشویی فراهم شده است.

صبحانه در بوفه ی هتل هر روز صبح ارائه می شود. هر دو Banburee رستوران و رستوران Thomthong  تایلندی، آسیایی و غذاهای بین المللی صرف می شود. نوشیدنی و سرگرمی در لابی هتل در دسترس هستند.

توچال و آبگرم  دوآنجیت25 دقیقه از شهر پوکت  فاصله دارد.با فرودگاه بین المللی پوکت 45 دقیقه فاصله دارد.

NOVOTEL PHUKET RESORT: نووتل ریزورت

هتل 1 دقیقه باساحل پاتونگ فاصله دارد .
بیشتر از 8 تا باغ گرمسیری در هتل وجود دارد.
نووتل پوکت توچال  منظره زیبا از ساحل پاتونگ و دریای آندامان را دارد.
هتل تا3 استخر در فضای باز منحصر به فرد و 5 رستوران ناهار خوری دارد.
نووتل پوکت توچال همراه کلیم خلیج، یک پیاده روی 10 دقیقه ای تا مرکز خرید و شب زنده داری در خیابان بنگلا پاتونگ واقع شده است.
2 کیلو متر تا مرکز خرید Jungceylon  فاصله دارد.هتل با تزیینات ترکیبی از طراحی معاصر و دکور سنتی تایلندی،از ویژگی های اتاق استاندارد بزرگ، یک بالکن خصوصی و سرویس اتاق 24 ساعته.
هر کدام با یک تلویزیون صفحه تخت، مینی بار و گاوصندوق شخصی مجهز شده است.مسافران میتوانند با ماساژ در آبگرم استراحت کنند،
در مرکز تناسب اندام ورزش یا  از بازی تنیس لذت ببرند. همچنین یک مرکز کسب و کار و خدمات خشکشویی دارد.غذاهای دریایی تازه پخته شده در سبک مدیترانه ای را می توان دررستوران هتل در کنار ساحل سفارش دهید، در حالی که غذاهای خوب تایلندی  که در Ruen قیش فراهم است.

قهوه خانه غذاهای بین المللی و صبحانه. کوکتل و موسیقی زنده در 2 میله هتل ارائه می دهد.CENTARA BLUE MARINE: سنترا بلو مارینه

هتل سنترا بلو مارینه توچال و اسپا پوکت، دارای یک آبگرم، مرکز تناسب اندام و 3 استخر در فضای باز است. اتاق های تهویه مطبوع با وای فای رایگان در مرکز کسب و کار را داراست. پارکینگ های عمومی رایگان در یک محل نزدیک امکان پذیر است.

15 دقیقه تا ساحل پاتونگ فاصله دارد. و 15 دقیقه تامرکز خرید Jungceylon و خیابان بنگلا.

اتاق با بالکن، تلویزیون ماهواره ای صفحه تخت و کتری برقی آمده است. اتاق ها همچنین یک  یخچال و فریزر و صندلی  دارد. حمام خصوصی، وان حمام جداگانه و حمام.

کارکنان پذیرش  24 ساعته در میز جلو  می توانید مهمانان با خدمات شاتل فرودگاه، لباسشویی و ذخیره سازی به چمدان کمک  می کند. برنامه ریزی برای تور تفریحی در هتل، امکانات هتل همچنین دارای یک سونا، بخار است.

7 رستوران و ناهار خوری در سالن وجود دارد. یک وعده غذایی سنتی تایلندی را می توان در وان-تیم سلطنتی تایلند آشپزی نوش جان کرد .در حالی که غذاهای دریایی آسیایی و کبابی در دریای آندامان رستوران آماده است. نوشیدنی را می توان در کافه استخر نوش جان کرد.

RAMADA DEEVANA: رامادا دوانا

یکی از هتل های اتنخابی مسافران به ساحل پاتونگ است.

از ویژگی های بارز  هتل یک استخر در فضای باز و همچنین یک سونا، مدرن دررامادا دوانا پاتونگ است 1.2 کیلومتر از خیابان بنگلا فاصله دارد.

1.1 کیلومتر از مرکز خرید Jungceylon فاصله دارد. هتل اتاق های مهمان، یک رستوران، مرکز تناسب اندام، اجاره دوچرخه و  وای فای رایگان در همه زمینه ها ارائه می دهد.

همچنین بالکن خصوصی، تمام اتاقها  در رامادا دوانا با نمایش دلپذیر از شهرپوکت ، کوه نورد و یا استخردارد. هر اتاق شامل یک تلویزیون صفحه تخت ماهوارهای، گاوصندوق، کتری برقی و یک حمام خصوصی با لوازم آرایش رایگان.

امکانات دیگر موجود یک منطقه غیر سیگاری، یک میز 24 ساعته، یک میز تور و یک سرویس شاتل،مهمانان همچنین می توانند  از خدمات خشکشویی و ذخیره سازی  چمدان استفاده کنند. مهمان می توانند یک تراس آفتاب مجهز، منوها، ماساژ لذت ببرید.

  آموزش کمپ ببر موی تای حدود 6.7 کیلومتر از این هتل فاصله دارد. در حالی که شهر قدیمی پوکت 9.7 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی پوکت 23 کیلومتر از این هتل فاصله دارد است.

مسافران می تواننداز وعده های غذایی و نوشیدنی ها در رستوران و بار هتل لذت ببرند.

THE KEE RESORT: کی ریزورت

 هتل 2 دقیقه با ساحل پاتونگ فاصله دارد.
در واقع در کنار خیابان بنگلا است. 
اتاق های بزرگ همراه با توچال و اسپا ارائه می دهد با تلویزیون صفحه تخت و بالکن خصوصی. یک استخر روباز و یک  پشت بام با نمایش خط افق خلیج پاتونگ را دارد.
هتل کی ریزورت توچال 19 کیلومتر با شهر پوکت و 45 کیلومتر تا فرودگاه بین المللی پوکت  فاصله دارد. اتاق ها مجهز به کفپوش کاشی کاری، اتاق های مدرن در  توچال روشنایی گرم است. مجهز به تهویه هوا و یک حمام خصوصی بزرگ، همچنین هر اتاق شامل یک daybed و مینی بار است.

رستوران هر دو، محلی و بین المللی، تنقلات نور و انواع قهوه و چای به همراه وای فای رایگان.

مسافران هتل در مرکز تناسب اندام( ورزش) و یا استراحت در آبگرم. روش دیگر، آنها می توانند در کتابخانه هتل  لذت ببرید.

 همچنین  یک میز تور، فروشگاه سوغات و اتاق بازی. پارکینگ رایگان در دسترس است.